Акустическая система SYXSUB218P1600W
  • Готово к отправке
  • Код: 11040208000007
Характеристики
Потужність: 1600W - 3200Wmax НЧ: 2 * 18 "2 * 800W alu-woofer Котушка: 100мм Вага магніту: 125 OZ Опір: 4-8Ω Частотний діапазон: 25Hz-500Hz Чутливість (1W/1M): 105dB Дерев'яний корпус із поліуретановим покриттям WARNEX