Сабвуфер SYXSUB18P500W
  • Готово к отправке
  • Код: 11040208000004
Сабвуфер SYXSUB18P500W
Характеристики
Потужність: 550W-1100W(max) НЧ:18"woofer - 500W Котушка: 76мм Вага магніту: 90 OZ Опір: 4-8Ω Частотний діапазон: 25Hz-500Hz Чутливість (1W/1M): 100dB Дерев'яний корпус із поліуретановим покриттям WARNEX