Акустическая система JB15ACTIVE550W MP3/FM/BT, фото 2
Акустическая система JB15ACTIVE550W MP3/FM/BT, фото 3
Акустическая система JB15ACTIVE550W MP3/FM/BT, фото 4
Акустическая система JB15ACTIVE550W MP3/FM/BT
  • Готово к отправке
  • Код: 11060304000010
Характеристики
Активна акустична система Потужність:550W ВЧ:80W (44mm)TITAN COMPRESSION DRIVER НЧ: 450W-15" woofer Котушка: 75мм Вага магніту: 60 OZ Вбудований із ДИСПЛЕЄМ MP3 USB/SDcard плеєр, FM тюнер Функція підключення зовнішніх пристроїв через Bluetooth Частотний діапазон: 25Hz-20KHz Чутливість (1W/1M): 96dB Входи:2Mic,1Line,1USB,1SD card,1FM Еквалайзер 2-х смугий Напруга живлення - AC 220V Пульт дистанційного керування