Акустическая система FUSSION15A300W MP3/FM/BT, фото 2
Акустическая система FUSSION15A300W MP3/FM/BT, фото 3
Акустическая система FUSSION15A300W MP3/FM/BT, фото 4
Акустическая система FUSSION15A300W MP3/FM/BT, фото 5
Акустическая система FUSSION15A300W MP3/FM/BT
  • Готово к отправке
  • Код: 11060304000004
Характеристики
Активна акустична система Потужність:300W ВЧ:50W (34mm)TITAN COMPRESSION DRIVER НЧ:250W-15" woofer Котушка: 50мм Вага магніту: 50 OZ Вбудований із ДИСПЛЕЄМ MP3 USB/SDcard плеєр, FM тюнер Функція підключення зовнішніх пристроїв через Bluetooth Частотний діапазон: 25Hz-20KHz Чутливість (1W/1M): 96dB Входи:2Mic,1Line,1USB,1SD card,1FM Еквалайзер 2-х смугий Напруга живлення - AC 220V Пульт дистанційного керування