Замовляй YAMAHA PSR-E473 в Магазині Музичних Інструментів Мелодія за гарантовано низькою ціною та отримуй свою музичну майстерність до нових висот! 🎵
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YAMAHA |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| USB TO DEVICE | Так (Аудіозапис на USB флеш накопичувач) |
| USB TO HOST | Так (Передача аудіо та MIDI) |
| Интерфейсы | Вхід для сустейн педалі |
| Акустика | 12см x 2, потужність 2 х 6 Вт |
| Аналогові виходи | Лінійний вихід (2х1/4" джек), Вихід для навушників (1/4" джек) |
| Аналогові входи | Мікрофонний вхід, AUX вхід |
| Производство: | Китай |
| Гарантия | 12 |
| Дисплей | LCD дисплей з підсвічуванням |
| Додаткові дані | Можливість передачі 16-біт/44.1 кГц аудіо по шині USB TO HOST (необхідний ПК або iOS пристрій) |
| Клавиатура | Синтезаторного типу, 61 клавіша |
| Комплектация | Синтезатор, мережевий адаптер, підставка для нот, посібник користувача |
| Композиції | 30, 10 призначених для користувача |
| Контролери | Висота тону, 2 контролери реального часу, кнопка Articulation, кнопка Motion Effect |
| Метроном | 11 - 280 bpm |
| Пам'ять | 1.72 MБ |
| Полифония | 64 ноти |
| Пристрій зберігання | FlashROM, USB флеш накопичувач |
| Розділення клавіатури | Dual/Layers, Split |
| Розміри | 992 x 136 x 404 мм |
| Секвенсор | 6-трековий (5 мелодійних + 1 Style/Groove Creator) |
| Стилі | 290 |
| Тембри | 820 тембрів (294 основних + 28 ударних/SFX ефектів + 40 арпеджіо + 458 XGlite тембрів; Особливі тембри: 3х Live!, 9х Sweet!, 6х Cool!, 14х Super Articulation Lite) |
| Тон-генератор | AWM Stereo Sampling |