| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Audio-Technica |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-выход | Нет |
| Аксесуари в комплекті | блок живлення для приймача, дві знімні антени, рекові кріплення |
| Выходы | 1 x XLR balanced out, 1 x 1/4 "Jack TS unbalanced out) |
| Выходная мощность | 10 або 30 мВт (перемикається) |
| Вихідний опір | 50 Ом |
| Входы | 1 x BNC antenna in |
| Вхід | 1 x 4-pin cH-style mic / inst in |
| Вхідний опір | 50 Ом (antenna in) |
| Гарантия | 12 |
| Диапазон частот | 35 Гц - 15.5 кГц |
| Динамический диапазон | > 115 дБ (mic in),> 112 дБ (inst in) |
| Питание | 2 батарейки типу АА (лужні або MiNH) |
| Живлення адаптера | 12V DC 1A |
| Используется | - |
| Категория | бездротові |
| Количество каналов | до 40 |
| Максимальна кількість каналів | до 40 каналів на групу |
| Максимальне відхилення + | /- 38 кГц |
| Максимальний вихідний рівень | +14 дБВ (XLR out, balanced), +8 дБВ (1/4 "Jack TS out, unbalanced) |
| НЧ-фільтр | відключається, 125 Гц (12 дБ / октава) |
| Придушення дзеркального каналу | 60 дБ (номінальне) |
| РЧ-діапазон | DE2 (470-530 МГц), EE1 (530-590 МГц), EF1 (590-650 МГц) і FG1 (650-700 МГц) |
| Рабочий диапазон | до 100 м |
| Сопротивление | - |
| Технологія разнесенного прийому | True Diversity |
| Тип | Радиосистема |
| Тип модуляції | FM |
| Час роботи від батарей | до 9 годин (NiMH, 30 Вт), до 9.5 годин |
| Частотный диапазон | 31 Гц - 15.5 кГц |
| Чувствительность | - |
| Чутливість РЧ | 20 дБмкВ |