"Унікальні навушники RCF ICONICA B - це не лише стильний аксесуар, але і засіб для насолоди високоякісним звуком у вашому повсякденному житті."
Завдяки продукту "RCF ICONICA B" ви отримуєте:
Користувачі, які цінують:
неодмінно оцінять переваги "RCF ICONICA B".
Наразі середовище цифрового аудіо надає можливість кожному насолоджуватися високоякісним звуком у будь-який час та в будь-якому місці. "RCF ICONICA B" допоможе вам зануритися у цей світ з новою якістю звуку.
Good price, Promotions, Discounts, Features, Reviews, Warranty, Cashback, Credit, Payment in installments, Fast delivery
🛒 Магазин музичних інструментів Мелодія знаходяться у містах:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RCF |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Сопротивление | 16 Ом |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип разъема | jack 6.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 240 г |
| Гарантия | 12 |
| Диапазон частот | 20 Гц - 20 кГц |
| Дополнительно | регульована довжина |
| Діаметр випромінювачів | 40 мм |
| кабель | 1.5 м |
| Конструкция | Накладные |
| Материал | алюмінієве з'єднання з поворотним механізмом, шкіряна наголов'я і амбушюри |
| Номінальний імпданс | 16 Ом |
| Разъем | 3,5 мм з перехідником |
| Робочий діапазон частот | 20 Гц - 22 кГц |
| Совместимость | зі всіма типами смартфонів |
| Тип | Закрытые |
| Чувствительность | 102 дБ/1 мВт |