Инсталляционная акустика SKYSCRAPER100+HI TWEETER
Показать оптовые цены
  • Готово к отправке
  • Оптом и в розницу
  • Код: 11020000000061
Характеристики
Вулична погода двох смуга акустична система Стіновий тримач у комплекті Потужність:100W Узгоджувальний трансформатор: 100V НЧ: 3шт * 30W 4" широкосмугових динаміків ВЧ: 1шт * 10W 1" TWEETER Частотний діапазон: 70Hz-20KHz Ч чутливість (1W/1M): 96dB Матеріал корпусу: алюміній Колір білий Розмір - 578*153*112 мм