Инсталляционная акустика MOUNTAIN120, фото 2
Инсталляционная акустика MOUNTAIN120, фото 3
Инсталляционная акустика MOUNTAIN120
Показать оптовые цены
  • Готово к отправке
  • Оптом и в розницу
  • Код: 11020000000070
Характеристики
Вулична всепогодна акустична система Стіновий тримач у комплекті Потужність:120 W Узгоджувальний трансформатор: 100V НЧ: 5шт *25W 4" широкосмугових динаміків Частотний діапазон: 70Hz-20KHz Чутливість (1W/1M): 98dB Матеріал корпусу: алюміній Колір білий Розмір: 698*153*112