"CORT AF30" - це високоякісний комбоусилитель, створений спеціально для акустичних гітар. Завдяки своїм функціям він стає невід'ємною складовою будь-якого гітарного ансамблю.
Не вагайтеся - "CORT AF30" від бренду CORT це найкращий вибір для вашої акустичної гітари!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cort |
| Состояние | Новое |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналогові виходи | Pre- Out вихід, вихід для навушників |
| Вид | Комбоусилитель |
| Производство: | Індонезія |
| Габариты | 392 х 320 х 305 мм |
| Гарантия | 12 |
| Динамик | 1 x 8" |
| Динамік | 1 х 8"+ ВЧ драйвер |
| Эквалайзер | 4-смуговий еквалайзер + режекторний Notch-фільтр |
| Ефекти | DSP ефекти: затримка, хорус, ревербератор |
| Мощность | 30 Вт |
| Предназначение | для акустической гитары |
| Назначение | для акустичної гітари |
| Розміри | 392 х 320 х 305 мм |
| Тип | Транзисторный |