658 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
Особливий сталевий сплав забезпечує багатігармонікамияскравіверхи упоєднанні з глибокими і щільними низами. Якщо Ви шукаєте яскраве, кранчевезвучання з великим сустейном, ці струни - прекрасний вибір!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HL Audio |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Импеданс | 6 Ом |
| Производство: | Китай |
| Габариты | - |
| Гарантия | 12 |
| Диапазон частот | 1.5 кГц - 20 кГц |
| Диаметр | 1.4" |
| Мощность | 30 Вт |
| Опис | ВЧ драйвер |
| Сопротивление | 8 Ом |
| Размер | 14 |
| Тип | ВЧ драйвер |
| Тип магнита | ферритовый |
| Тип магніту | феритовий |
| Частотный диапазон | 1.2 кГц - 20 кГц |
| Чувствительность | 105 дБ |