| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROEL |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Усилитель мощности |
| Пользовательские характеристики | |
| Бридж | Нет |
| Вес | 40 х 10 х 30.5 см |
| Вихідна потужність RMS/максимальна | 90/130Вт |
| Входы | 2 x мік. збалансований |
| Вхідна чутливість | мік. 3 мВ/600 Ом |
| Отношение сигнал/шум | > 60 дБ |
| Габариты | 9.5 кг |
| Гарантия | 12 |
| Гнізда входу/виходу | мік. 2x джек діаметром 6.3 мм |
| Диапазон частот | 50 Гц - 18 кГц |
| Питание | 230/117Vac 50/60Гц |
| Колонки виходу | 00/70/25Вт - 4 Ом |
| Кросовер | Немає |
| Кроссовер | Нет |
| Мoдель | PA ACDT90 |
| Мостовий режим | Немає |
| Мощность | 130 Вт |
| Сопротивление | 4 Ом |
| Рабочая температура | 0-40 º C |
| Розміри | 400х305х100 мм |
| Управление | 2 регулятора гучності |
| Частотный диапазон | 50 Гц - 18 кГц (-3дБ) |