| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Klotz |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ізоляційне опір | > 1 ГОм х км |
| Изоляция | Ізоляція: поліетилен (ПЕ) |
| Гарантия | 12 |
| Длина | Довжина: 30 / 50 / 100 / 200 / 300 / 500 м |
| Диаметр | Діаметр: 6,1 мм |
| Мoдель | Модель: AC104SW |
| Минимальный радиус изгиба | Мінімальний радіус вигину: 30 мм |
| Опір провідника | < 85 Ом / км |
| Поперечное сечение | Поперечний переріз: 0,22 кв.мм |
| Провідник | Провідник: багатожильний голий мідний, 7 х 0,20 мм |
| Пропускная способность | Пропускна здатність: 115 пФ / м |
| Рабочая температура | -20 ° С / +70 ºС |
| Тип | в бухтах |