192 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
PROEL APM10 тримач для мікрофона (діам. Min-Max:27-31mm.)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROEL |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | - |
| Гарантия | 12 |
| Диаметр | 27 - 31 мм |
| Діаметр кріплення на стійку | 3/8 дюйма і 5/8 дюйма |
| Діаметр тримача | 20 мм |
| Материал | надійний пластик |
| Резьба | 3/8" - 16 / 5/8" - 27 |
| Тип | - |