| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Boss |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор | Check (використовується для індикації заряду батареї) |
| Вес | 0,4 кг |
| Высота | 55 mm |
| Габариты | 70 х 125 х 55 мм |
| Гарантия | 12 |
| Глубина | 70 mm мм |
| Назначение | для електрогітари |
| Номінальний рівень виходу | -20 dBu |
| Номінальний рівень входу | -20 dBu |
| Опір виходу | 1 k ohms |
| Опір входу | 1 M ohms |
| Підключення | INPUT вхід Jack, G.OUT вхід Jack, LINE OUT вхід Jack, адаптер харчування Jack (DC 9 V) |
| Рекомендоване повне опір завантаження | 10 k ohms або більше |
| Страна производитель | Boss |
| У комплекті | посібник по експлуатації, вуглецева батарея 9V |
| Управление | педаль, регулятори MODE, BODY, TOP, LEVEL, REVERB |
| Харчування | батарея 9V «Крона» (вуглецева або алкалайновая), адаптер AC (PSA серії, купується окремо) |