Boss CE5 педаль Chorus Ensemble - ефект хору в широкому частотному діапазоні
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Boss |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,4 кг |
| Высота | 59 mm |
| Габариты | 73 х 129 х 59 мм |
| Гарантия | 12 |
| Глубина | 73 mm мм |
| Эффект | Chorus |
| Питание | батарея 9V «Крона» (вуглецева або алкалайновая), адаптер AC (PSA серії, купується окремо) |
| Назначение | для електрогітари |
| Опір виходу | 1 k ohms |
| Опір входу | 1 M ohms |
| Підключення | Input вхід Jack, Output вхід Jack A (mono) / B, адаптер харчування Jack (DC 9 V) |
| Рекомендоване повне опір завантаження | 10 k ohms або більше |
| Ток | 22 mA (при напрузі в 9 V) |
| У комплекті | вуглецева батарея 9 V (6F22 / 9 V) |