| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Boss |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор | індикатор CHECK (служить також індикатором перевірки батареї) |
| Байпас | буферний обхід |
| Вес | 0,5 кг |
| Высота | 59 мм 2-3 / 8 дюймів |
| Вихідний опір | 1 кОм |
| Вхідний опір | 1 мОм |
| Габариты | 73 х 129 х 59 мм |
| Гарантия | 12 |
| Глубина | 73 мм 2-7 / 8 дюймів мм |
| Источник питания | вуглецево-цинкова батарея (9 В, 6F22);лужна батарея (9 В, 6LR61) |
| Эффект | Equalizer |
| З'єднувачі | гніздо INPUT: 1/4-дюймовий тип телефону,гніздо OUTPUT: 1/4-дюймовий тип телефону DC IN |
| Назначение | для бас-гітари |
| Номінальний вихідний рівень | -20 ДБУ |
| Номінальний рівень вхідного сигналу | -20 ДБУ |
| Очікуваний термін служби батареї при безперервному використанні | вуглець: прибл.16,0 годин,лужної: прибл.28,5 годин |
| Поточний розіграш | 16 мА |
| Рекомендований опір навантаження | 10 кОм або більше |
| Управление | регулятор рівня,регулятор еквалайзера 50, 120, 400, 500, 800, 4,5 до, 10 кГц,педальний перемикач |