| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Boss |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 59 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор | check (також служить індикатором заряду батарей) |
| Аксесуари | керівництво по експлуатації, батарея (9 V, 6LR61) |
| Вес | 0,4 кг |
| Вихідний опір | 1 кОм |
| Вхідний опір | 1 М Ом |
| Габариты | 73 х 129 х 59 мм |
| Гарантия | 12 |
| Глубина | 73 мм мм |
| Електроживлення | DC 9V: батарея 9 V типу (6F22 / 6LR61), адаптер змінного струму |
| Эффект | Overdrive |
| Назначение | для електрогітари |
| Номінальний вихідний рівень | -20 дБ |
| Номінальний вхідний рівень | -20 дБ |
| Опціонально | адаптер змінного струму (серії PSA) |
| Рекомендований опір навантаження | 10 кОм |
| Разъемы | INPUT;OUTPU;AC адаптер (DC 9 V) |
| Струм живлення | 36 мА (DC 9 V), очікуваний термін служби на лужних батареях - до 10 годин |
| Управление | ручка Level;регулятор Bass;регулятор Treble;ручка Sound: педальний перемикач |