"Стілець для піаніно MAXTONE PBC31B1C - це стильний та зручний аксесуар, який допоможе кожному музикантові налаштовуватися на правильну висоту для гри та забезпечить комфорт під час виконання творів 🎶"
Як його використовувати?Придбати "Стілець для піаніно MAXTONE PBC31B1C" можна в музичному магазині "Мелодія" з доставкою по всій Україні, зокрема у містах Київ, Рівне, Сарни, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та інших. Насолоджуйтесь грою на піаніно з комфортом та елегантністю! 🎹
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxtone |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | - |
| Производство: | Китай |
| Высота | 510 - 580 мм, 68 |
| Габариты | ширина - 560 мм, глубина - 360 мм |
| Гарантия | 12 |
| Глубина | 21 мм |
| Длина | 34 |
| Регулируемая высота | 510 - 580 мм |