| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Boss |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,4 кг |
| Выходы | output jack |
| Вихідний опір | 1 кОм |
| Входы | input jack, AC adaptor jack (DC 9 V) |
| Вхідний опір | 1 мОм |
| Габаритні розміри | 73 х 59 х 129 мм |
| Габариты | 73 х 129 х 59 мм |
| Гарантия | 12 |
| Эффект | Distortion |
| Питание | DC 9 V: dry battery 9 V type (6F22/9 V), AC ad |
| Назначение | для електрогітари |
| Нормальний рівень виходу | -20 dBu |
| Нормальний рівень входу | -20 dBu |
| Уровень шума | -110 dBu (IHF-A, typ.) |