Дякуємо))) Раді для Вас працювати
Щиро дякуємо за відгук 🧡
Фсе отлично
Все замечательно! Быстро связались и отправили заказ. Заказ пришел как раз вовремя, успели подарить имениннику. Однозначно рекомендую продавца!
Дякуємо за Ваш відгук!!
Швидко і надійно. Рекомендую!
Продавець декларував доставку компанією «Міст-експрес», а по факту наполягав на доставці компанією «Нова пошта», послугами якої я категорично відмовляюсь користуватись.
Вибачте за незручності. Веселих свят!
Все супер! Дякуємо!
Очень рекомендую продавца.
Спасибо большое за отзыв 🧡