Акустична система BIG12AVENGER usb/mp3/fm/bt + Шнуровий мікрофон
  • Готово до відправки
  • Код: 10010200000022
Менеджер
Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Портативна акустична система з Bluetooth, FM-тюнером та MP3-плеєром
Ключові особливості:
•Потужний звук:
• Пікова потужність:150 Вт
• Номінальна потужність:75 Вт
• Низькі частоти:100 Вт, 12” сабвуфер
• Високі частоти:50 Вт, 1” драйвер
•Бездротові технології:
•Bluetooth – підключення смартфонів, планшетів та інших пристроїв
•TWS (True Wireless Stereo) - Можливість синхронізації декількох колонок для стереозвучання
Функціонал та управління:
✔Вбудований MP3-плеєр з дисплеєм (підтримка USB та SD-карт)
✔FM-тюнер для прослуховування радіостанцій
✔Дистанційне керування з пульта
✔Двосмуговий темброблок (регулювання низьких та високих частот – Bass, Treble)
Технічні характеристики:
🎵Частотний діапазон: 40 Гц - 20 кГц
🎵Чутливість: 96 дБ (1Вт/1м)
🎵Входи: 1 x Mic, 1 x Line, 1 x USB, 1 x SD card, 1 x FM
Автономність та харчування:
🔋Вбудований акумуляторLi-Ion 3,7V 2400mAh