Акустична система BIG12PREDATOR usb/mp3/fm/bt + Шнуровий мікрофон
  • Готово до відправки
  • Код: 10010200000021
Менеджер
Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Портативна акустична система з Bluetooth та MP3-плеєром
Основні характеристики:
•Потужність:
•Пікова - 150 Вт
•Номінальна - 75 Вт
•Динаміки:
• Низькочастотний 100 Вт, 12” сабвуфер
• Високочастотний 50 Вт, 1” драйвер
Функціональність:
✔Вбудований MP3-плеєр з дисплеєм (USB/SD-карта)
✔FM-тюнер для прослуховування радіостанцій
✔Bluetooth – підключення смартфонів та інших пристроїв
✔TWS (True Wireless Stereo) – можливість з'єднання кількох колонок через Bluetooth
✔Дистанційний пульт керування
Аудіо та управління:
🎵Частотний діапазон: 40 Гц - 20 кГц
🎵Чутливість: 96 дБ (1Вт/1м)
🎵Двосмуговий темброблок – регулювання низьких (Bass) та високих (Treble) частот
Харчування та автономність:
🔋Вбудований акумулятор -Li-Ion 3,7V 2400mAh