Акустична система JB15SET550W MP3/FM/BT активная + пассивная, фото 2
Акустична система JB15SET550W MP3/FM/BT активная + пассивная, фото 3
Акустична система JB15SET550W MP3/FM/BT активная + пассивная, фото 4
Акустична система JB15SET550W MP3/FM/BT активная + пассивная, фото 5
Акустична система JB15SET550W MP3/FM/BT активная + пассивная, фото 6
Акустична система JB15SET550W MP3/FM/BT активная + пассивная, фото 7
Акустична система JB15SET550W MP3/FM/BT активная + пассивная, фото 8
Акустична система JB15SET550W MP3/FM/BT активная + пассивная, фото 9
Акустична система JB15SET550W MP3/FM/BT активная + пассивная
  • Готово до відправки
  • Код: 11060304000011
Менеджер
Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Ключові особливості та переваги:
  • 🔥 Потужність 550W (1000W max) — забезпечує насичений і глибокий звук, який заповнить будь-який простір.
  • 🎺 Високоякісний компресійний драйвер TITAN (2 x 80W, 44мм) — для чистого відтворення високих частот.
  • 🎸 Низькочастотний динамік 15" (2 x 450W) — гарантує потужний бас, який відчувається на відстані.
  • 🔊 Чутливість 96dB і частотний діапазон від 25Hz до 20KHz — забезпечують високу якість звуку в різних жанрах музики.