Інсталяційна акустика SIREN45W, фото 2
Інсталяційна акустика SIREN45W, фото 3
Інсталяційна акустика SIREN45W, фото 4
Інсталяційна акустика SIREN45W
Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 11030000000005
Інсталяційна акустика SIREN45W
Менеджер
Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
  • Потужність: 45 Вт
  • Узгоджувальний трансформатор: 100 В
  • Частотний діапазон: 350 Гц - 10 кГц
  • Чутливість (1 Вт/1 м): 112 дБ
  • Матеріал корпусу: пластик
  • Застосування: зовнішнє оповіщення, трансляційні системи, системи цивільної оборони та безпеки
Стійка до зовнішніх впливів та забезпечує високу розбірливість мови на великих відстанях.
Про виробника
Кому буде корисно та як це використовувати?
  • Для систем оповіщення у школах
  • Для озвучення служіння на вулиці у церквах
  • Для жаркого оповіщення
ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ
  1. Відмінна якість звучання.
  2. Легкість у встановленні та використанні.
  3. Стильний та сучасний дизайн.
ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ
Запитання та відповіді
  • Максимальний діапазон: 70 Гц – 20 кГц, забезпечуючи чітке звучання.