Трансляционный усилитель 5ZONE180 MP3/FM/BT REMOTE, фото 2
Трансляционный усилитель 5ZONE180 MP3/FM/BT REMOTE
  • Готово до відправки
  • Код: 11060100000030
Менеджер
Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Трансляційний цифровий підсилювач Потужність: 180W RMS П'ять регульованих за гучністю зон Вбудований MP3 плеєр з / жк дисплей /, BLUETOOTH / FM приймач AB-клас Входи: 2mic+ 2stereo line in +МР3, SD Card-плеєр, FM тюнер Напруга на виході: 70V \ 100V або 4-16 ом (низькоомийний режим) 2-х (Bass, Treble) смугий еквалайзер Частотний діапазон: 20Hz-20KHz Пульт дистанційного управління